EV VE İŞYERİNE LABORATUVAR HİZMETİ

Uzman Tıp Laboratuvarı

Tam Programladığımız Gibi

Uzman Tıp Laboratuvarı geniş hizmet yelpazesiyle sizin ve aileniz için en uygun test çözümlerini sunuyor. İnternet web sitesi veya telefondan bize ulaşarak testlerinizle ilgili ön hazırlık konusunda bilgi alınız.

Laboratuvara gitmek için vakit kaybetmeyin.

Bizi arayın. Adresinize gelen, konusunda deneyimli teknisyenimiz, gerekli örnekleri evinizde ya da işyerinizde alsın. Raporlarınız güvenli ve hızlı bir şekilde çalışılsın ve sonuçlarınız size veya doktorunuza ulaştırılsın.

  • Tam zamanında raporlama
  • Evde veya işyerinde kan alma
  • Not: Yerinde örnek alma hizmetimiz Alsancak sınırları içinde verilmektedir.

 

Evdeki Diğer Dostlarınızda yanındayız.

Veteriner Hekimlikte, hayvan sahibinin şikayetleri doğrultusunda yapılan muayeneler sonucu bir teşhise ulaşmak çoğunlukla zordur. Bu nedenle çeşitli tıbbi analiz ve teşhis yöntemlerinden yararlanmak gerekmektedir.

Uzman Tıp Laboratuvarları, bu ihtiyacı karşılamak ve veteriner hekimlerin teşhislerine destek olmak amacıyla geniş kapsamlı bir laboratuvar hizmeti yürütmektedir. "Veteriner Klinik Laboratuvar Hizmetleri", hayvan hastalıkları tanısında özel bir önem taşıyan biyokimya, hormon, mikrobiyoloji, parazitoloji, seroloji ve alerji bölüm testleri ile hizmet sunmaktadır.

 

Cumartesi Günü Çalışıyoruz

Zaman kaybetmeyin.
Cumartesi günü verilen laboratuvar hizmetiyle, testleriniz işinizi aksatmadan yürütülüp zamanında doktorunuza ulaştırılacaktır.

Laboratuvar hizmetlerinde yüksek standartlar
Uzman Tıp Laboratuvarı uygulamalarının tamamında uluslararası norm , prosedür ve standartları kullanılmaktadır.
Her Hakkı Saklıdır©2016 - Uzman Tıbbi Biyokimya ve Mikrobiyoloji Laboratuvarı - Designed by : Eminoglu Design Web Tasarım Eticaret Hizmetleri İzmir